כלי מטבח

אביזרי מטבח מיוחדים שישנו לכם את חווית הבישול

רבים מאיתנו אוהבים את החוויה של לבשל במטבח, חוויה זו הופכת למושלמת כאשר יש לנו את המוצרים הנכונים ומוצרים עם פטנטים ייחודיים שהופכים את כל הבישול להרבה יותר פשוט. הכנו לכם כאן מספר פריטים עבור המטבח שאתם חייבים להכיר.

סט חבקי סירים

מכירים את המצב שבו את מבשלים אוכל מסוים ובסיום אתם צריכים להזיז את הסיר מהגז לשיש? זהו מצב שבו אתם מתחילים לחפש מגבות כדי שתוכלו להחזיק את ידיות הסיר כאשר הן רותחות לאחר הבישול. כיום, במקום לחפש מגבות או כפפות מטבח, אתם פשוט יכולים להצטיייד בסט חבקי סירים שעשויים מסיליקון. חבקים אלו נמצדים לידיות הסיר בקלות ומאפשרים נשיאה שלו ממקום למקום מבלי להרגיש את החום של הבישול. זהו פטנט נהדר שחייב שיהיה בכל מטבח. 

מייבש חסה

חסה היא ירק שאנו משתמשים בו רבות בעיקר בסלטים. בעלי החסה מצטברים חרקים וחול שיש לשטוף היטב לפני האכילה. בזמן השטיפה החסה אוגרת מים ולכן יש לייבש אותה לפני השימוש. תמיד שמחפשים ליבש חסה, אנו מחפשים היכן ניתן לשים אותה מבלי שתטפטף על כל השיש והרצפה. כיום יש לנושא הזה פיתרון מקסים! מייבש חסה , קופסא לייבוש חסה. בקופס זו שמים את החסה, הקופסא אינה סגורה, אלא פתוחה עם חורים והחסה יכולה להתייבש בה מבלי לעשות טפטופי מים בכל מקום. 

פומפיה אישית

פומפיה

אם אתם בשלנים, אתם ודאי מכירים את התבשילים בהם מבקשים מכם לשים קורטוב של גרידת לימון או תפוז לדוגמא. בגלל שמדובר בכמות ממש מזערית, אנו לא רוצים ללכלך פומפיה גדולה. לשם כך נועדה הפומפיה האישית. זוהי פומפיה קטנה מאוד שמאפשרת להכין גרידת לימון בצורה קלה מבלי להשתמש בפומפיה הגדולה. 

ארגז לחם

ארגז לחם

תמיד אנו מחפשים היכן לשים את הלחם? יש כאלה שהוא יהיה על שולחן האוכל שלהם ויש כאלה שישימו אותו על האי ובחלק מהבתים הלחם יתאחסן בארון המטבח שבו נמצא המיקרו. במקום זאת, כיום ניתן לקנות ארגז לחם. זהו ארגז סגור שניתן לאחסן בו את הלחם והוא שומר על טריותו. 

קרוסלת תבלינים

קרוסלת תבלינים

תבלינים מוסיפים המון לבישולים שלנו וכמו שהם מוסיפים, הם גם מלכלכים. כדי שתוכלו לראות את כל התבלינים בצורה ברורה ומבלי שילכלכו את המגירה, ניתן פשוט לקנות קרוסלת תבלינים. הקרוסלה מסתובבת, כך שאתם יכולים לבחור את התבלינים שאתם רוצים והמראה שלה גם יפה, כך שהיא מוסיפה יופי למטבח. 

תחתיות לסירים

רוב האנשים משתמשים בשיש קיסר במטבח שלהם ובשולחן עשוי עץ כשולחן אוכל. שיש קיסר רגיש לחום ושולחנות עץ רגישים לחום. ברגע שתשימו עליהם סיר חם, החום ישאיר בהם סימן. כדי להימנע מסימן זה, תוכלו פשוט לרכוש תחתיות לסירים שעליהם יונחו הסירים החמים מיד בתום הבישול. 

אהבתם? שתפו!

תוכן עיניינים

עשוי לעניין אותך
שטיח פרסי – האם זה עדיין הולך?

השטיח הפרסי הוא יצירת אמנות איכותית ויקרה שנמצאת בשימוש במשך מאות שנים. ניתן ליצור בעזרתו אווירה חמימה ונעימה בביתכם, אך יש לו גם שימושים נוספים.

שמיכות פוך מומלצות

לאחרונה, צרכנים הפכו מודעים יותר ויותר לרווחתם. הם רוצים להרגיש טוב בבית שלהם. פוקס הום היא חברה שפועלת למען מטרה זו במשך שנים. אנשים שמשתמשים